Pure Muscle CarbsGuggul 700

Xtreme Amino
View Full-Size Image


Xtreme Amino

Cena: 1 850.00 ден


Ако имате проблем со голтање на невкусни таблети аминокиселини, од сега може со задоволство да ги изедете. Ехтреме амино се аминокиселини од веј протеин со вкус на ванила, чоколадо и јагода. Добриот вкус не влијаеше на квалитетот, 0% масти, 0% јаглени хидрати, 100% аминокиселини.

Пакување 330 таблети.КАТЕГОРИИ

Developed by JoomVision.com