Амино Киселини

Amino 2002

1 850.00 ден


Амино 2002 се аминокиселини од најквалитетен веј протеин, и со сигурност ќе станат ваш надобар пријател и сојузник во изградбата на цврсти, густи и максимално дефинирани и изразени мускули.
[Procitaj poveke......]

Amino Bolic

2 700.00 ден


Amino Bolic е препарат од најнова генерација базиран на Леуцин, најмоќната аминокиселина за изградба и обнова на мускулатурата.
[Procitaj poveke......]

Arginine Power

990.00 ден


Аргинин е условно есенцијална аминокиселина која е потребна за нормален раст на мускулите, а кај децата за раст на коските.
[Procitaj poveke......]

Gluta Pure

1 500.00 ден


Научните истражувања покажуваат дека глутаминот може да биде најмоќен и најпотентен природен градител на мускули. Преку 50 % од аминокиселинскиот базен во мускулите е составен од глутаминот.
[Procitaj poveke......]

Liquid Amino

1 650.00 ден


Течните аминокиселини на Ultimate Nutrition се од Whey Isolate и природно ензимско хидролизиран желатин.
[Procitaj poveke......]

Xtreme Amino

1 850.00 ден


Ако имате проблем со голтање на невкусни таблети аминокиселини, од сега може со задоволство да ги изедете.
[Procitaj poveke......]

Whey Supreme 2000

1 650.00 ден


Whey-от претставува најдобар градивен материјал за мускулите и затоа Ultimate Nutrition направи единствен 100% Whey Supreme во таблети.
[Procitaj poveke......]

BCAA 12,000

2 200.00 ден


ВСАА амино киселините ја чуваат мускулната маса во најтешките ситуации како што се многу долготрајни тренинзи и многу високи температури.
[Procitaj poveke......]

 

  • «« Start
  • « Prev
  • 1
  • Next »
  • End »»


Display #  
Results 1 - 8 of 8

КАТЕГОРИИ

Developed by JoomVision.com