Whey протеини

Iso Sensation 93

2 100.00 ден


Освен тоа што е рекордер со 93,7% протеини од најдобриот Whey Isolate, појачан е со глутамински комплекс и со хранливиот колострум.
[Procitaj poveke......]

Prostar Whey Protein

2 650.00 ден


Prostar Whey Protein е комбинација од супериорен квалитет и неверојатен вкус. Во вредност од околу 83% whey протеин изолат и концентрат...
[Procitaj poveke......]

Protein Isolate

1 500.00 ден


Ви го претставуваме Ultimate Nutrition Protein Isolate, Isolate протеинот од пченица. Протеинот е еден од најважните додатоци во исхраната кај спортистите и незаменлив е кај оние кои имаат долготрајни и интензивни тренинзи.
[Procitaj poveke......]

Whey Supreme

3 450.00 ден


100% Whey Supreme е протеин кој што со висока технологија е концентриран во суплемент, и со своите 70% протеин ќе ви ги нахрани мускулите многу квалитетно.
[Procitaj poveke......]

Protein Sensation 81

2 000.00 ден


Овој производ претставува посебно избалансирана и исфилтрирана протеинска смеса заштитена со формулата Nitropro 7 на Ultimate Nutrition.
[Procitaj poveke......]

Isopreme

3 400.00 ден


Ultimate Nutrition Isopreme е 100% чист биоактивен веј изолат, богат со ВСАА амино киселини. Во пакувањето се наоѓа околу 86% најквалитетен изолат од веј протеин.
[Procitaj poveke......]

Isocool

3 400.00 ден


Isocool е добиен со врвна технологија и во него нема да најдете ништо друго освен изолиран протеин од сурутка. Само Isocool може да се пофали со 0% масти , 0% хидрати и чист протеин од веј изолат.
[Procitaj poveke......]

   

  • «« Start
  • « Prev
  • 1
  • Next »
  • End »»


Display #  
Results 1 - 7 of 7

КАТЕГОРИИ

Developed by JoomVision.com