Корисни масла

Omega 3

700.00 ден


Омега 3 е препарат кој многу благотворно влијае на срцето. На истражувањето спроведено на 11 323 пациенти кои преживеале инфаркт утврдено е дека рибиното масло ја смалува можноста за повторен срцев удар.
[Procitaj poveke......]

MCT Gold

1 200.00 ден


МСТ мастите се метаболизираат многу брзо во џигерот при што ја поттикнуваат и зголемуваат потрошувачката на енергија, а го намалуваат складирањето на мастите.
[Procitaj poveke......]

Flax Seed Oil

850.00 ден


Flax Seed Oil ќе ви биде прав сојузник во овие ситуации каде што се исклучува внесот на масти и јаглени хидрати.
[Procitaj poveke......]


  • «« Start
  • « Prev
  • 1
  • Next »
  • End »»
Results 1 - 3 of 3

КАТЕГОРИИ

Developed by JoomVision.com