Whey Supreme 2000BCAA 12,000

Isocool
View Full-Size Image


Isocool

Cena: 3 400.00 ден


Isocool е добиен со врвна технологија и во него нема да најдете ништо друго освен изолиран протеин од сурутка. Само Isocool може да се пофали со 0% масти , 0% хидрати и чист протеин од веј изолат.

Isocool не само што ги израдува најголемите нутриционистички перфекционисти туку ги израдува и обожавателите на вкусовите од јаболко, праска, и вишна но сепак, најверојатно највеќе ќе се израдуваат спортистите.

Пакување 2,27 кг.КАТЕГОРИИ

Developed by JoomVision.com