Beta AlanineWhey Supreme 2000

Isopreme
View Full-Size Image


Isopreme

Cena: 3 400.00 ден


Ultimate Nutrition Isopreme е 100% чист биоактивен веј изолат, богат со ВСАА амино киселини. Во пакувањето се наоѓа околу 86% најквалитетен изолат од веј протеин. Споредете го со другите и ќе видите каде му е местото.

Пакување 2,27 кг.КАТЕГОРИИ

Developed by JoomVision.com